Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych

Dodano dn. 16 kwietnia 2018 r.

18 Kolejka WLJM

STAL SZCZECIN - SALOS SZCZECIN (2-2)

       2:3  

Skład:

Florczak, Faliszek, Siebert, Chmielowiec, Rogiewicz (60min Bertyński), Milanowski, Kałużny, Endene Ze, Kuca, Kowalczyk-Kukwa Wiktor, Kowalczyk-Kukwa Jakub

Bramki (asysty):

5 minuta 1-0 Stal Szczecin

10 minuta 1-1 bramka samobójcza

25 minuta 2-1 Stal Szczecin

35 minuta 2-2 bramka samobójcza

70 minuta 2-3 Kowalczyk-Kukwa Wiktor

 

17 Kolejka WLJM

SALOS SZCZECIN - CHEMIK POLICE (1-2)

    5:3  

Skład:

Bertyński (41min Florczak), Drumlak, Siebert, Chmielowiec, Pierko (10min Dąbrowski), Brzozowski (78min Makarewicz), Endene Ze (70min Jakubowski), Kałużny (60min Faliszek), Kuca, Kowalczyk-Kukwa Wiktor (75min Rosiak), Kowalczyk-Kukwa Jakub (70min Chodorowski)

Bramki (asysty):

16 minuta 0-1 Chemik Police

25 minuta 1-1 Siebert Dawid (Brzozowski Tomasz)

29 minuta 1-2 Chemik Police

45 minuta 2-2 Kuca Krzysztof (Kowalczyk-Kukwa Jakub)

50 minuta 3-2 Kałużny Kacper (Kowalczyk-Kukwa Wiktor)

60 minuta 3-3 Chemik Police

65 minuta 4-3 Kuca Krzysztof (Endene Ze Steve)

70 minuta 5-3 Kowalczyk-Kukwa Wiktor (Kuca Krzysztof)

 

16 kolejka WLJM

OKS PRAWOBRZEŻE - SALOS SZCZECIN (0-4)

0:9

Skład:

Bertyński (60min Palmiste), Faliszek, Świderski (55min Makarewicz), Chmielowiec, Rogiewicz, Milanowski (55min Jakubowski), Kałużny, Kuca, Chodorowski, Kowalczyk-Kukwa Wiktor (55min Rosiak), Kowalczyk-Kukwa Jakub (55min Darczuk)

Bramki (asysty):

3 minuta 1-0 Kuca Krzysztof

13 minuta 2-0 Kowalczyk-Kukwa Jakub (Chodorowski Aleksander)

25 minuta 3-0 Kowalczyk-Kukwa Wiktor

31 minuta 4-0 Rogiewicz Jakub (Kuca Krzysztof)

43 minuta 5-0 Chodorowski Aleksander (Kałużny Kacper)

65 minuta 6-0 Kałużny Kacper (Chodorowski Aleksander)

66 minuta 7-0 Kuca Krzysztof

72 minuta Ralf Plamiste broni karnego przeciwnika

75 minuta 8-0 Chodorowski Aleksander (Kuca Krzysztof)

80 minuta 9-0 Kuca Krzysztof (Rogiewicz Jakub)

 

14 kolejka WLJM

ARKONIA SZCZECIN - SALOS SZCZECIN

      1:0    

Skład:

Florczak, Pierko, Endene Ze (60min Chmielowiec), Żyła, Retkowski, Konieczyński (60min Drumlak), Karman, Kałużny (65min Milanowski), Kuca, Kowalczyk-Kukwa Wiktor (70min Chodorowski), Kowalczyk-Kukwa Jakub (70min Dąbrowski)

Rezerwowi:

Bertyński, Górecki

14 minuta 1-0 Arkonia Szczecin