You are currently viewing Weekendowe sparingi

Weekendowe sparingi

Od poniedziałku, 20 lipca,  wszystkie grupy, wszystkie zespoły SL SALOSu Szczecin powróciły do regularnych treningów. Przygotowania ruszają pełną parą, szczególnie dla najstarszych zespołów, które rozpoczną swoje rozgrywki 22/23 sierpnia z wyjątkiem Juniorów Starszych. Ich czeka starcie w Pucharze Polski już 9 sierpnia z GKS Kołbacz.

Jeżeli mówimy o przygotowaniach, to nie mogło zabraknąć gier kontrolnych. W czwartek, 23 lipca, pierwszy zespół Juniorów Młodszych trenerów Gellera-Bogdanowicz, rozegrał sparing z zespołem Czarni 44 Szczecin. Spotkanie niestety zakończyło się porażką 4-2, a bramki dla SALOSu zdobywali Dominik Mazurkiewicz i Ignacy Kwiatkowski.

Dalszy ciąg spotkań towarzyskich nastąpi już jutro. Juniorzy Starsi pod wodzą trenera Bartłomiejczyka sprawdzą się przeciwko seniorom Tanowii Tanowo. Tego samego dnia drugi zespół Juniorów Młodszych rozegra mecz towarzyski z Future Szczecin, a trener Kujawski wraz z Trampkarzami Starszymi wybierze się do Legnicy, aby zagrać z Miedzią.

Weekend gier zakończymy trójmeczem w niedzielę, gdzie drugi zespół Trampkarzy Starszych zagra z Arkonią Szczecin U14 oraz FASE Szczecin U14.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na wszystkie mecze.

E VIVA SALOS