You are currently viewing Remis Juniorów Starszych z Wartą Gorzów

Remis Juniorów Starszych z Wartą Gorzów

   W dniu wczorajszym Juniorzy Starsi SL SALOSu Szczecin wybrali się do Gorzowa, aby w ramach swojego drugiego meczu kontrolnego zmierzyć się z miejscową Wartą. Był to kolejny sprawdzian przed zbliżającymi się rozgrywkami Wojewódzkiego Pucharu Polski ZZPN.

   SALOS od samego początku spotkania starał się rozważnie budować grę, jednak prowadzenie w meczu objęli gospodarze z Gorzowa po błędzie defensywy SALOSiaków. Napastnik Warty był w tym momencie bezwzględny i sytuację sam na sam zamienił na bramkę. Stracony gol nie zmartwił naszego zespołu. Przed samą przerwą Paweł Krzemieniewski otoczony trzema zawodnikami Warty uderzył w nietypowy sposób dając pomylić się bramkarzowi gospodarzy i doprowadzając do wyrównania. Warto dodać, że w naszym zespole zagrało trzech zawodników z rocznika 2004.

 „Nasz sparing z Wartą Gorzów był z pewnością bardzo dobrą lekcją. Mieliśmy okazję zagrać z zespołem spoza regionu, co pozwala zobaczyć piłkę z większej perspektywy. Cieszy mnie fakt, że nasi zawodnicy bardzo ambitnie podeszli do tego starcia, dając z siebie maksimum swoich możliwości. Pomimo tego widać jeszcze wiele do poprawy w naszym modelu gry, na czym w najbliższych dniach czy tygodniach będziemy się z pewnością skupiać. Myślę że zadanie odrobione na piątkę z minusem. Na koniec chciałbym podziękować trenerowi Radosławowi Bubniak i zawodnikom Akademii Piłkarskiej Warta Gorzów za rozegrany mecz.” – skomentował po meczu trener Bartłomiejczyk