You are currently viewing #WeekendowaGra – zapowiedź gier kontrolnych

#WeekendowaGra – zapowiedź gier kontrolnych

Sezon z dnia na dzień zbliża się coraz większymi krokami, a przed nami kolejny weekend. Co to oznacza? Kolejne gry kontrolne. Ponownie na boiskach zobaczymy Juniorów Starszych i Młodszych, a także Trampkarzy z rocznika 2006 i 2007.

Juniorzy Starsi SL SALOSu Szczecin w niedzielę zmierzą się w grze wewnętrznej przeciwko nie co młodszym kolegom ze Stowarzyszenia, czyli Juniorom Młodszym. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 13:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witkiewicza.

Dzień wcześniej Trampkarze Starsi rozegrają aż 3 mecze kontrolne. W sobotę o godzinie 10:00 w trójmeczu będą mieli okazję porywalizować z Pogonią Szczecin oraz Wartą Poznań. Trójmecz odbędzie się na boisku przy ul. Witkiewicza. Jeszcze tego samego dnia, drugi zespół trenera Kujawskiego o godzinie 13:00 powalczy z zespołem Żaki Szczecin.

Zespół rocznika 2007 trenera Sebastiana Rzymskiego będzie najmłodszym zespołem, który zaprezentuje garstkę swoich umiejętności w ten weekend. W sobotę o godzinie 10:00 na obiekcie przy ul. Tenisowej 38, nasi Trampkarze Młodsi rozegrają pierwszy mecz kontrolny przed nowym sezonem, a ich rywalami będą zawodnicy FASE Szczecin.

Fot. Ita Kaczorowska