You are currently viewing #WeekendowaGra – zapowiedź niedzielnych gier!

#WeekendowaGra – zapowiedź niedzielnych gier!

Trójmecz kontrolny? A może Puchar Polski ZZPN? To wszystko ma wydarzyć się w ten weekend z udziałem zespołów SL SALOSu Szczecin.

Przez ostatni tydzień wiele działo się w naszym Stowarzyszeniu. Przez niemalże siedem dni odbyło się multum sparingów, a swoje umiejętności mogli nawet zaprezentować już młodsi zawodnicy z rocznika 2011 w spotkaniu towarzyskim z AMF Szczecin. Oprócz tego Juniorzy Starsi grali ostatni mecz kontrolny z AP Hutnikiem Szczecin, Juniorzy Młodsi rozegrali sparing przeciwko FASE Szczecin, Trampkarze Starsi mogli zaprezentować swoje umiejętności w trójmeczu z Pogonią Szczecin i Wartą Poznań oraz Trampkarze Młodsi rywalizowali z FASE Szczecin.

Powyższe spotkania to już mała przeszłość, a przed nami pozostaje przyszłość. W najbliższą niedzielę Juniorzy Starsi trenera Bartosza Bartłomiejczyka wybiegną na boisko przy ul. Tenisowej 38, aby w ramach I rundy Pucharu Polski ZZPN zmierzyć się z GKS Kołbaczem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30. Ponadto Trampkarze Starsi trenera Kujawskiego wybiorą się do Zielonej Góry, aby w trójmeczu sprawdzić swoją formę z tamtejszymi zespołami TS Przylep Zielona Góra oraz AP MM Zielona Góra. Początek w niedzielę o godzinie 12:00 w Zielonej Górze.

E VIVA SALOS

fot. Maciej Szpakowski