You are currently viewing Trójmecz Trampkarzy Starszych i porażka Juniorów Starszych w pucharze

Trójmecz Trampkarzy Starszych i porażka Juniorów Starszych w pucharze

W ubiegły weekend byliśmy świadkami trójmeczu z udziałem Trampkarzy Starszych oraz pierwszego meczu o stawkę w nowym sezonie w wykonaniu Juniorów Starszych. Zapraszamy na krótkie podsumowanie.

W niedzielę zespół prowadzony przez trenera Kujawskiego wybrał się do Zielonej Góry, aby w ramach towarzyskiego trójmeczu zmierzyć się z tamtejszymi zespołami, czyli TS Przylep Zielona Góra oraz AP MM Zielona Góra. W pierwszym spotkaniu zawodnicy Trampkarzy Starszych ulegli 0:4 zespołowi TS Przylep Zielona Góra, a w drugim mecz z AP MM Zielona Góra padł wysoki remis 6:6.

Tego samego dnia Juniorzy Starsi pod wodzą trenera Bartłomiejczyka rozegrali pierwszy mecz w Pucharze Polski, walcząc o awans do następnej rundy. W pierwszej rundzie Pucharu Polski ZZPN przeciwnikiem naszego Stowarzyszenia był GKS Kołbacz. W regulaminowym czasie gry dwukrotnie SALOSiaki obejmowali prowadzenie, dzięki bramką Patryka Michałeczko i Filipa Pierko. Niestety po błędach w defensywie drużyna gości doprowadzała za każdym razem do wyrównania. Aby wyłonić zwycięzcę potrzebna była seria jedenastek, w której górą był zespół z Kołbacza wygrywając rzuty karne 3:4.

„Porażka na samym starcie nie działa najlepiej, ale potrafimy wyciągnąć odpowiednie wnioski z naszej gry. W tym spotkaniu straciliśmy dwie bramki po szkolnych błędach, które nie powinny się de facto wydarzyć. Tak niekiedy bywa w sporcie. Jednakże śmiało mogę stwierdzić, że z gry naszych chłopaków patrząc przez pryzmat całego spotkania jestem zadowolony. Stworzyliśmy sobie multum sytuacji do strzelenia bramek i realizowaliśmy nasze założenia. Teraz mamy dwa tygodnie, aby jeszcze lepiej przygotować się do inauguracji rozgrywek Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych i na tym będziemy się skupiać.” – mówił po meczu trener Bartosz Bartłomiejczyk

Poniżej prezentujemy bramki z pucharowego meczu Juniorów Starszych z GKS Kołbacz.