You are currently viewing Drugi konkurs w ramach projektu „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19”

Drugi konkurs w ramach projektu „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19”

Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej „SL SALOS” w Szczecinie w ramach zadania publicznego z projektu pt. ”Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19” zaprasza wszystkich do kolejnego konkursu.

Po ostatnim konkursie, jakim był test wiedzy sportowej, przygotowaliśmy dla was coś nieco bardziej kreatywnego, aby obudzić w was trochę fantazji. Drugi nasz konkurs w ramach projektu polega na wykonaniu rysunku, który przedstawiać będzie wasz pomysł na – „Zwalczanie i zapobieganie zakażenia wirusem poprzez aktywność fizyczną”. Bardzo mocno liczymy na waszą wyobraźnię i twórczość, a zarazem za każdego uczestnika biorącego udział. Wasze pracę przesyłajcie w wiadomości prywatnej na naszym Facebooku lub na skrzynkę mailową b.bartlomiejczyk@salos.szczecin.pl.

Co więcej, czekają na zwycięzców bardzo atrakcyjne nagrody takie jak np.: piłki czy dodatkowe indywidualne nagrody itp. Nagrody trafią do pięciu zwycięzców, których obrazki znajda uznanie w komisji oceniającej składającej się z Prezesa SL SALOS Szczecin, Trenera koordynatora i dodatkowych dwóch trenerów. Na wasze prace czekamy do końca niedzieli, tj. 16 sierpień 2020, godzina 23:59. Życzymy powodzenia

Uwaga, nie zapominajcie, aby dbać o higienę osobistą, zalecać się do wszelkich zasad i dbać o bezpieczeństwo swoje i innych, a wspólnie zwyciężymy z wirusem.

Projekt realizowany i współfinansowany jest z Budżetu Miasta Szczecin