You are currently viewing #WeekendowaGra 15-16.08 – szczegółowa zapowiedź

#WeekendowaGra 15-16.08 – szczegółowa zapowiedź

Zawodnicy SALOSu Szczecin nie próżnują w te wakacje. Od środy kolejne to roczniki sprawdzają swoją formę przed zbliżającymi się inauguracjami sezonu w poszczególnych kategoriach. W środę rocznik 2007 grał z Pogonią Szczecin, a w czwartek Juniorzy Młodsi rozegrali trójmecz towarzyski. Teraz przed nami multum kolejnych wydarzeń w ten weekend. Zapraszamy na szczegółową zapowiedź.

W minioną środę podopieczni trenera Sebastiana Rzymskiego zmierzyli się z rówieśnikami z Akademii Piłkarskiej Pogoń Szczecin. Gra kontrolna nie zakończyła się po naszej myśli i górą okazali się goście. Dzień później Juniorzy Młodsi SALOSu Szczecin w dwóch składach rywalizowali z seniorami Piasta Karnin, tworząc tym samym trójmecz. Oba spotkania zakończyły się pomyślnie, pierwszy zespół wygrał 7:0, natomiast drugi 5:1. Spotkanie pomiędzy obiema ekipami SALOSu potraktowane było, jako gra wewnętrzna.

Nadszedł czas na weekend, a to oznacza kolejne mecze w sobotę i niedzielę. Dziś zaczniemy bardzo wcześnie, bo już o 9:00 na Tenisowej 38, rocznik 2012 prowadzony przez trenera Filipa Kop-Ostrowskiego i Bartosza Rogowskiego powalczy w towarzyskim starciu z FASE Szczecin.

Trzy godziny później zarówno Juniorzy Młodsi i Trampkarze Starsi wybiegną na boiska. Drużyna Juniorów Młodszych o godzinie 12:00 zmierzy się z Żakami Szczecin na Komin Arena, który znajduje się przy ulicy Dąbskiej 36. O tej samej godzinie na obiekcie mieszczącym się przy ulicy Tenisowej 38, zespół prowadzony przez trenera Kujawskiego w grze kontrolnej podejmie GCP Gorzów.

Sobotnie granie zakończą chłopcy z rocznika 2009, tym samym debiutujący trener Grzegorz Starzyński wraz ze swoim zespołem powalczy z Akademią Piłkarską Pogoń Szczecin. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:00 na Tenisowej 38.

Niedziela nie oznacza więcej wolnego czasu. Jutro czekają nas 4 mecze towarzyskie oraz turniej. Rocznik 2010 pod wodzą trenera Przemysława Grabickiego weźmie udział w towarzyskim graniu w Policach, gdzie w formie turnieju SALOSiaki będą mieli okazję zagrać z drużyną Junior Police, Warta Gorzów, Football Factory oraz Żaki Szczecin. Turniej rozpocznie się o godzinie 10:00 w Policach.

Godzinę później będziemy świadkami pierwszego sparingu w niedzielę. O godzinie 11:00 na Tenisowej 38, Trampkarze Młodsi trenera Rzymskiego w kolejnym meczu kontrolnym zagrają z Bałtykiem Koszalin.

Popołudniu o godzinie 16:00 Juniorzy Starsi będą mogli sprawdzić swoją formie w ostatnim sparingu przed inauguracją Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych. Tym razem czeka ich mecz przeciwko seniorom Wołczkowo-Bezrzecze, którzy będą gospodarzem spotkania.

Całe weekendowe granie zakończą mecze Juniorów Młodszych trenera Bogdanowicza oraz rocznik 2008 trenera Budzyńskiego. Juniorzy Młodsi powalczą z Arkonią Szczecin, natomiast Młodzik Starszy o godzinie 18:00 na Tenisowej 38 zagra z AP Football Arena Szczecin.

Za wszystkie zespoły trzymamy kciuki oraz przypominamy o naszym konkursie, który rusza dziś o godzinie 10:00.

Fot. Maciej Szpakowski
Fot. Maciej Szpakowski