You are currently viewing Wyniki II konkursu w ramach projektu

Wyniki II konkursu w ramach projektu

Nadeszła ta szczęśliwa pora dla naszych artystów. W ostatnim czasie na naszej stronie internetowej i Facebooku umieściliśmy drugi konkurs w ramach projektu dotyczącego zwalczania wirusa.

Otrzymaliśmy od was parę prac i musimy powiedzieć to oficjalnie, że wszystkie były bardzo dobre. Jednakże komisja oceniająca wybrała 4 prace, które zostaną nagrodzone. Do czwórki zwycięzców należą: Alicja Grabicka, Kacper Szymczak, Tomas Bujnowski oraz Michał Grabicki. Osoby te proszone są o wiadomośc na skrzynkę e-mail b.bartlomiejczyk@salos.szczecin.pl w celu odbioru nagród.  Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Prace naszych uczestników możecie zobaczyć niżej.

Już teraz możemy powiedzieć, że jeszcze dziś zostanie ogłoszony 3 konkurs w którym również do wygrania będą ciekawe nagrody, takie jak m.in.: sprzęt sportowy, akcesoria sportowe, piłki oraz pula treningów indywidualnych. Ponadto na naszej stronie i Facebooku pojawią się trzy treningi zdalne. Każda osoba, która weźmie udział w treningu zdalnym i prześle nam swoje zdjęcie i/lub filmik z treningu w domu, weźmie udział w losowaniu kolejnych nagród. Z tego względu, że odbędą się trzy treningi, będziemy mieć aż trzy losowania nagród.

Pamiętajcie, dbajcie o swoje bezpieczeństwo i innych oraz nie zapominajcie o higienie.

PROJEKT REALIZOWANY I WSPÓŁFINANSOWANY Z BUDŻETU MIASTA SZCZECIN