You are currently viewing Jedni już grali, inni zagrają – Czas na inauguracje sezonu 2020/21

Jedni już grali, inni zagrają – Czas na inauguracje sezonu 2020/21

Przed nami weekend pełen emocji, w końcu doczekaliśmy się inauguracji rozgrywek ligowych w nowym sezonie. Warto dodać, że jeden mecz ligowy jest już za nami. Zapraszamy na zapowiedź.

W dniu wczorajszym Juniorzy Młodsi pod wodzą trenera Adriana Gellera wybrali się do Koszalina, aby w ramach I kolejki WLJM zmierzyć się z miejscowym Bałtykiem. Gospodarze z Koszalina przez większą część meczu mieli przewagę, jednak w  świetnej formie w tym dniu był  nasz bramkarz Miłosz Bochińskiego, który wybraniał niemalże wszystko. Pomimo dobrej gry i realizowaniu zadań taktycznych, Juniorzy Młodsi stracili bramkę do szatni. Stracona bramka nie spowodowała utraty wiary w siebie z czasem mecz stawał się wyrównany, a Marcel Lis wyrównał wynik spotkania, bramką z rzutu karnego.

„Zwycięski remis, patrząc że graliśmy na wyjeździe. Jest to bardzo cenny punkt na start ligi i wiemy, że jeszcze z większą wiarą i motywacją będziemy przystępować do kolejnego meczu, w którym zmierzymy się również z wymagającym przeciwnikiem, jakim jest zespół Błękitnym Stargard.” – mówił po meczu trener Gellera

Teraz nadeszła pora na zapowiedź weekendowych gier, które rozpoczną Trampkarze Młodsi. Rocznik 2007 prowadzony na co dzień przez trenera Sebastiana Rzymskiego na inaugurację rozgrywek WLT Młodszych zmierzy się z przeciwnikiem zza miedzy, z Akademią Piłkarską Pogoń Szczecin. Pierwsza kolejka odbędzie się w sobotę tj. 22 sierpnia, o godzinie 10:00 przy ulicy Tenisowej 38.

W niedzielę swoje mecze rozegrają trampkarze Starsi oraz Juniorzy Starsi. Rocznik 2006 trenera Przemysława Kujawskiego o godzinie 16:00 na własnym obiekcie przy ulicy Tenisowej 38 podejmować będzie zespół Chemika Police. W tym czasie do swojego meczu również przygotowywać się będą Juniorzy Starsi trenera Bartosza Bartłomiejczyka, którzy godzinę później zainaugurują rozgrywki WLJ Starszych w Koszalinie w starciu z Bałtykiem.

Za wszystkie zespoły trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

E VIVA SALOS


Sobota, 22.08.2020, godz. 10:00
SALOS Szczecin U14 v AP Pogoń Szczecin U14

Niedziela, 23.08.2020, godz. 16:00
SALOS Szczecin U15 v Chemik Police U15

Niedziela, 23.08.2020, godz. 17:00
Bałtyk Koszalin U19 v SALOS Szczecin U19