You are currently viewing Środowe granie – podsumowanie

Środowe granie – podsumowanie

W dniu wczorajszym Stowarzyszenie Lokalne SALOS Szczecin rozegrał kolejne trzy batalie w rozgrywkach ligowych. Pierwszy zespół Juniorów Młodszych i Trampkarze Młodsi mają za sobą już dwie kolejki, natomiast drugi zespół Juniorów Młodszych zainaugurował rozgrywki w nowym sezonie.

O godzinie 12:30 zespół Trampkarzy Młodszych prowadzony na co dzień przez trenera Sebastiana Rzymskiego w ramach drugiej kolejki WLT Młodszych mierzył się z kolejnym lokalnym przeciwnikiem, jakim było FASE Szczecin. Po zaciętej walce to właśnie rocznik 2007 naszego Stowarzyszenia mógł cieszyć się z cennych trzech punktów po wygranym meczu 4:2, w którym na listę strzelców wpisywali się: dwukrotnie Dominik Szymański i po jednym trafieniu dołożyli Mateusz Albrechciński oraz Mateusz Szkudelski.

Nieco później, bo o godzinie 16:00 Juniorzy Młodsi trenera Adriana Gellera byli gospodarzami w drugiej kolejce Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych. W ten mocno deszczowy dzień przyszło im zagrać przeciwko drużynie Błękitnych Stargard.  Podobnie jak w poprzednim meczu, tak samo i tu emocji nie mogło zabraknąć. Po dość ciekawym spotkaniu w wykonaniu naszych Juniorów, zespół trenera Gellera może dopisać sobie trzy oczka w tabeli ligowej. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1, a bramki dla SALOSu zdobywali Marcel Lis, Filip Prostak oraz Rafał Busse.

Drugi zespół Juniorów Młodszych prowadzony przez trenera Jakuba Bogdanowicza inaugurował rozgrywki na wyjeździe. Pierwsza kolejka odbyła się w Wolinie z miejscową Vinetą. Niestety na start rozgrywek drugiej drużynie Juniorów Młodszych nie udało się przywieźć kompletu punktów, spotkanie zakończyło się wynikiem 0:0 i trzeba cieszyć się oraz docenić jeden punkt, który został przywieziony z wyjazdowego spotkania.

SALOS U17 v Błękitni Stargard U17

FASE Szczecin U14 v SALOS Szczecin U14