You are currently viewing Rozgrywki ligowe – zapowiedź

Rozgrywki ligowe – zapowiedź

Przed nami kolejny weekend pełen emocji. Tydzień temu byliśmy świadkami kilku inauguracji sezonu, mamy za sobą środowe granie i już nadszedł kolejny weekend, za nim zdążyliśmy się obejrzeć, sezon ruszył pełną parą. Z tej okazji zapraszamy na kolejną zapowiedź kolejek w wykonaniu poszczególnych zespołów SL SALOSu Szczecin.

Już w sobotę o godzinie 11:00 na obiektach przy ulicy Tenisowej 38, Juniorzy Starsi trenera Bartosza Bartłomiejczyka w ramach II kolejki Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych podejmą Błękitnych Stargard. W pierwszej kolejce SALOS zwyciężył po zaciętej walce w Koszalinie przeciwko Bałtykowi, natomiast najbliższy rywal naszego Stowarzyszenia na inauguracje zremisował 2-2 z Vinetą Wolin.

Juniorzy Młodsi trenera Adriana Gellera mają za sobą już dwa spotkania ligowe. Najpierw w czwartek w ubiegłym tygodniu zremisowali na wyjeździe z Bałtykiem Koszalin, aby w ostatnią środę zwyciężyć w meczu z Błękitnymi Stargard. Teraz nadeszła pora na mecz z Chemikiem Police w III kolejce, który odbędzie się w niedzielę o godzinie 14:30 przy ulicy Siedleckiej 2B w Policach. Chemik w poprzednich dwóch meczach zdobył zaledwie jeden punkt.

Drugi zespół Juniorów Młodszych prowadzony przez trenera Jakuba Bogdanowicza po środowym remisie z Vineta Wolin rozegra II kolejkę z drugim zespołem Błękitnym Stargard, którzy na inauguracje pewnie pokonali Błękit Pniewo, aż 13:0. Mecz z Błękitnymi II Stargard odbędzie się w sobotę o godzinie 18:00 przy ulicy Tenisowej 38.

Zespół Trampkarzy Starszych prowadzony na co dzień przez trenera Przemysława Kujawskiego również jest po bardzo udanym starcie sezonu, w którym to pewnie pokonali Chemik Police 12-0. Teraz nadeszła pora na drugi mecz w wykonaniu tego zespołu naszego Stowarzyszenia, w którym przeciwnikiem będzie ISF Pogoń Barlinek. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 15:00 przy ulicy Tenisowej 38.

Jeżeli chodzi o drugi zespół rocznika 2006 to w najbliższą niedzielę czeka ich inauguracja rozgrywek. W pierwszej kolejce druga ekipa Trampkarzy Starszych zmierzy się z Future FC Szczecin. Spotkanie odbędzie się w niedzielę o godzinie 14:00 na obiekcie przy ulicy Tenisowej 38.

W niedzielę o godzinie 11:00 trener Sebastian Rzymski z Trampkarzami Młodszymi rozegra III kolejkę WLT Młodszego. Po zwycięstwie 4-2 z FASE Szczecin na rocznik 2007 naszego Stowarzyszenia będzie czekał pojedynek z BAF Barlinek. Mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Tenisowej 38.

Wszystkim naszym zespołom życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

SOBOTA - 29.08.2020 Fot.: Ita Kaczorowska
NIEDZIELA - 30.08.2020