You are currently viewing Rejestracja w Programie Certyfikacji Szkółek PZPN – film instruktażowy
Certyfikacja PZPN 2020

Rejestracja w Programie Certyfikacji Szkółek PZPN – film instruktażowy

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie danemu podmiotowi Certyfikatu PZPN na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek  Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci sprawdzonym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Jednym z kryteriów certyfikacji jest posiadanie przez rodzica konta zawodnika na portalu https://www.laczynaspilka.pl, zarejestrowanie dziecka w systemie PZPN, a następnie złożenie wniosku zawodnika do naszego Stowarzyszenia na nowy sezon. Zgodnie z zasadami certyfikacji zawodnicy, którzy nie będą zarejestrowani w naszym Stowarzyszeniu, nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach.

Co należy zrobić?

1. Założyć konto na portalu Łączy nas Piłka

2. Zarejestrować dziecko w systemie PZPN

3. Złożyć wniosek o potwierdzenie dziecka w szkółce

W razie jakichkolwiek pytać prosimy kontaktować się z trenerem danej grupy wiekowej lub z Działem Wsparcia PZPN: wsparcie@pzpn.pl, tel. 732 122 222.