You are currently viewing Weekendowy rozkład jazdy

Weekendowy rozkład jazdy

Weekend zaczął się już na dobre, a za nami i przed nami kolejne spotkanie ligowe z udziałem naszego Stowarzyszenia. Zapraszamy na rozkład jazdy.

Wczoraj pierwszy zespół Trampkarzy Starszych prowadzony przez trenera Kujawskiego mierzył się z Arkonią Szczecin. Spotkanie te zakończyło się pewnym zwycięstwem naszego zespołu aż 5-1.

W dniu dzisiejszym już o godzinie 11:00 Juniorzy Młodsi trenera Adriana Gellera rozpoczęli spotkanie wyjazdowe w WLJ Młodszych przeciwko MKP Szczecinek. Oprócz Juniorów Młodszych, również Młodzik Starszy zainauguruje swoje rozgrywki. W ramach I kolejki podopieczni trenera Budzyńskiego zmierzą się z AP Gryf Kamień Pomorski.

W niedzielę czekają nas kolejne ligowe emocje. O godzinie 11:00 drugi zespół Juniorów Młodszych pod wodzą trenera Jakuba Bogdanowicza zagra na wyjeździe z Falą Międzyzdroje. O tej samej godzinie na obiekcie przy ulicy Tenisowej 38, trener Sebastian Rzymski z Trampkarzami Młodszymi zmierzy się z Arkonią Szczecin.

Nieco później o godzinie 14:30 Juniorzy Starsi trenera Bartosza Bartłomiejczyka zagrają na niedalekim wyjeździe w Policach z miejscowym Chemikiem. Ostatnie spotkanie z udziałem SALOSu odbędzie się o godzinie 17:00. Drugi zespół Trampkarzy Starszych zagra u siebie z drugą ekipą Arkonii Szczecin.

Wszystkim drużyną życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.