You are currently viewing Podsumowanie przebiegu szkolenia w ramach projektu

Podsumowanie przebiegu szkolenia w ramach projektu

Kolejną rzeczą jaką wykonał SL SALOS Szczecin w ramach projektu „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19” było przeprowadzenie szkolenia dotyczącego podstawowych informacji nt. COVID-19 oraz jego zwalczaniu i zapobieganiu. 

Szkolenie w ramach ww. projektu miało charakter zdalny, e-learningowy w formie filmiku, w którym słuchacze mogli dowiedzieć się takich informacji dotyczących wirusa jak:  Czym jest COVID-19? Jak rozpoznać objawy? Jak zapobiegać zarażeniu podczas aktywności fizycznej? Dlaczego warto ćwiczyć? Co zrobić gdy rozpoznamy objawy? I kilka innych cennych informacji. Podczas nagranego szkolenia ukazaliśmy pozytywny wpływ aktywności fizycznej na zdrowie człowieka oraz przedstawiliśmy zasady bezpieczeństwa podczas aktywności fizycznej w czasie panującego wirusa COVID – 19.

Szkolenie skierowaliśmy do trenerów, zawodników i rodziców SL Salos Szczecin. Treści przedstawione podczas szkolenia trenerzy wdrażali podczas zajęć treningowych z swoimi zawodnikami.

Po przeprowadzonym szkoleniu w ramach projektu „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ” zostały wyciągnięte wnioski z tego szkolenia takie jak np.:
– Szkolenie wpłynęło na świadomość dbania o bezpieczeństwo podczas aktywności fizycznej
– Uczestnicy zwiększyli wiedzę na temat COVID-19
– Uczestnicy zwiększyli świadomość korzyści uprawiania aktywności fizycznej w czasach COVID-19

Poniżej prezentujemy parę zdjęć, które zostały zawarte w naszym szkoleniu i odnoszą się do zwalczania i zapobiegania zakażenia wirusem

Projekt realizowany i współfinansowany z Budżetu Miasta Szczecin