You are currently viewing Intensywny weekend Orlika Starszego!

Intensywny weekend Orlika Starszego!

Intensywny weekend mają za sobą zawodnicy Orlika Starszego. W sobotę młodzi piłkarze SALOSu Szczecin spotkali się na boisku przy ul.Ku Słońcu, aby rozegrać wartościowy mecz towarzyski z AMF Szczecin, drużyna została podzielona na dwa zespoły 6+1, a mecze trwały 20 min. Nasi chłopcy rozegrali łącznie 80 minut gry. Wpadło wiele goli, po pięknych akcjach obydwu zespołów.

Niedziela dla SALOSiaków z 2010 to ekscytujące wydarzenia na ostatnim dniu DEICHMANN Cup 2020. Trzy drużyny SALOSu Szczecin Hiszpanii, Lichtensteinu, Włoch reprezentowały nasz klub w ogólnopolskim turnieju.


Nasi chłopcy spisali się na medal, wszystkie zespoły świetnie sobie poradziły. Drużyna Hiszpanii i Lichtensteinu z meczu na mecz nabierały pewności siebie i pokazywały coraz lepszą grę. Zespół Włoch stanął na najwyższym podium tego turnieju 1 miejsce, w finale spotkał się z drużyną Chorwacji ( FASE 2009 – trener R. Dymkowski). SALOS Szczecin 2010 trzeci raz z rzędu stanął na podium turnieju DEICHMANN Cup. Mimo podium przed naszymi zawodnikami jeszcze wiele pracy i nauki gry w piłkę nożną. Gratulacje dla wszystkich zawodników i organizatorów tej świetnej imprezy sportowej.


Brawo SALOS!!!