U19: Środowe granie Juniorów Starszych z Arkonią Szczecin

W minioną środę Juniorzy Starsi rozgrywali 11.kolejkę WLJS przeciwko Arkonii Szczecin. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Naszego Stowarzyszenia 4-1.

W pierwszej połowie na prowadzenie SALOS wyprowadził Kamil Chmielowiec. Uderzeniem sprzed pola karnego w 22′ minucie meczu otworzył wynik spotkania.

W drugiej połowie, w 58 minucie spotkania, gospodarze doprowadzili do wyrównania. Po błędnym ustawieniu naszej linii defensywy, przeciwnik wykorzystał sytuację dobijając piłkę do bramki z kilku metrów. Kwadrans przed końcem Filip Pierko wywalczył rzut karny. Sam poszkodowany zamienił jedenastkę na drugą bramkę. Trzy minuty później wynik na 3-1 podwyższył Jakub Milanowski, a wynik spotkania dobrym uderzeniem z okolic 30 metrów ustalił Aleksander Krasiński