You are currently viewing Mecze Juniorów Starszych!

Mecze Juniorów Starszych!

W przeciągu ostatnich pięciu dni Juniorzy Starsi SALOSu Szczecin rozegrali dwa spotkania w ramach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych przeciwko Hutnikowi Szczecin i Flocie Świnoujście.

W minioną środę juniorzy SALOSu zagrali zaległy mecz z Hutnikiem Szczecin. Spotkanie nie zakończyło się szczęśliwie dla zawodników Naszego Stowarzyszenia, gdyż górą okazali się gospodarze, wygrywając 6-0. 

Ciężko cokolwiek powiedzieć na świeżo po takim spotkaniu. Dziś największym, a zarazem najcięższym przeciwnikiem byliśmy my sami. Podejmowaliśmy złe decyzje i reagowaliśmy z opóźnieniem, co wpłynęło na wynik i naszą grę. – mówił po meczu trener Bartłomiejczyk

Cztery dni później, w ubiegłą niedzielę, na naszych juniorów starszych czyhał kolejny przeciwnik, tym razem Flota Świnoujście. Ze Świnoujścia, SALOS niestety wrócił bez żadnej zdobyczy punktowej, przegrywając 4-3. 

W dzisiejszym meczu przede wszystkim przespaliśmy pierwszą połowę, dzięki czemu do przerwy przeciwnik prowadził 3-0. Po przerwie uwierzyliśmy w siebie i zdobycz punktową, przyciskając rywala, ale niestety przy wyniku 3-2 popełniliśmy kolejny błąd, który wykorzystała Flota zdobywając czwartą bramką. Z pewnością mogę powiedzieć, że w drugiej połowie nasza gra wyglądała już lepiej, ale sytuacja z pierwszej połowy mocno wpłynęła na wynik. 

Teraz naszych Juniorów Starszych czeka ostatni mecz w rundzie jesiennej. W sobotę o godzinie 15:00 na boisku przy ul. Witkiewicza SALOS podejmować będzie Mewę Resko.