You are currently viewing „Spotkały się dwa równorzędne zespoły i decydowały detale.” – mecz barażowy SALOSu U15

„Spotkały się dwa równorzędne zespoły i decydowały detale.” – mecz barażowy SALOSu U15

W dniu wczorajszym Trampkarze Starsi (U15) SALOSu Szczecin rozegrali pierwszy mecz barażowy o Centralną Ligę Juniorów U15 przeciwko Olimpijczykowi Kwakowo.

Trampkarze Starsi naszego Stowarzyszenia, w dniu wczorajszym zmierzyli się w walce o awans do CLJ U15 z Olimpijczykiem Kwakowo, zespołowi z Pomorskiego Związku Piłki Nożnej. 

Pomimo dobrej postawy Naszego zespołu, to zwycięsko z pierwszego spotkania wyszli goście, wygrywając 0-2. Pierwszą bramkę goście z Kwakowa zdobyli w pierwszej połowie po zaskoczeniu z rzutu wolnego, natomiast druga bramka wpadła w drugiej odsłonie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

W szatni powiedziałem, że skoro dziś Olimpijczyk zdobył dwie bramki u nas, to my możemy zdobyć cztery w Kwakowie. To nie jest tak, że nic nie potrafiliśmy pokazać. Ciśnienie było ogromne w drużynie, ale to dla tych chłopców nauka, muszą się z tym zmierzyć. Zespół na pewno się nie załamał, morale będzie na odpowiednim poziomie i w Kwakowie powalczymy o awans – mówił trener Przemysław Kujawski

Spotkanie rewanżowe zaplanowane jest na niedzielę, 29 listopada, na godzinę 12:00 w Kwakowie.

źródło i foto: https://gs24.pl/salos-szczecin-oddalil-sie-od-centralnej-ligi-juniorow-ale-wszystkich-szans-nie-stracil-zdjecia/ar/c2-15312679