You are currently viewing Drugi mecz barażowy Trampkarzy Starszych

Drugi mecz barażowy Trampkarzy Starszych

W minioną niedzielę Trampkarze Starsi SALOSu Szczeci wybrali się Kwakowa na drugi mecz barażowy z Olimpijczykiem Kwakowo o wejście do Centralnej Ligi Juniorów U15.

Na drugie spotkanie podopieczni trenera Kujawskiego jechali z dwubramkową stratą. Mimo tego, zawodnicy Naszego Stowarzyszenia byli głodni meczu, zaangażowani i gotowi do walki, chcieli rozegrać drugi mecz barażowy podejmując rękawice i powalczyć o marzenia. 

Początek dla SALOSu był wyborny, po 11 minutach Nasi zawodnicy odrobili dwubramkową stratę na wyjeździe. Niestety przed końcem pierwszej połowy gospodarze z Kwakowa zdołali zdobyć bramkę i na przerwę SALOS schodził prowadząc 1-2. W drugiej połowie Olimpijczyk Kwakowo zdobył kolejne dwie bramki, czego w konsekwencji zwyciężył w drugim meczu 3-2 i to zespół z Pomorskiego ZPN-u awansował do CLJ U15.

Dla Naszych Trampkarzy Starszych należą się ogromne i gorące brawa. Chłopcy w obydwóch meczach walczyli do samego końca, dając z siebie totalne maksimum. Ciężka praca jaką wykonywali w ostatnich miesiącach była zauważalna i trzeba jasno powiedzieć, że kiedyś zaprocentuje. 

Fot.: https://gs24.pl/salos-szczecin-oddalil-sie-od-centralnej-ligi-juniorow-ale-wszystkich-szans-nie-stracil-zdjecia-wideo/ga/c2-15312679/zd/46690397