You are currently viewing Trampkarze Starsi nie zwalniają tempa!

Trampkarze Starsi nie zwalniają tempa!

Trampkarze Starsi mimo zakończonej rundy jesiennej nie zwalniają tempa. Od grudnia czeka na nich seria wartościowych sparingów.

Rocznik 2006 swoje rozgrywki w rundzie jesiennej zdążył już zakończyć, w minioną niedzielę odpadliśmy w barażach o CLJ U15. Pomimo tego, zespół prowadzony przez trenera Przemysława Kujawskiego nie zdejmuje nogi z gazu i się nie zatrzymuje. Na Trampkarzy Starszych SALOSu Szczecin w grudniu czeka mecz towarzyski m.in. z Akademią Lecha Poznań. 

Trenerze, za wami bardzo udana runda jesienna, zakończyliście ją bez żadnej porażki z imponującym bilansem bramkowym, dzięki czemu zagraliście w barażach o Centralną Ligę Juniorów U15. W meczu barażowym górą okazał się zespół z Kwakowa. Co trener powiedział chłopakom po dwumeczu i jak ocenia trener minioną rundę?

Na pewno ciężko było powiedzieć coś pozytywnego chłopakom po meczu, ponieważ byli zawiedzeni i mieli świadomość, że awans do Centralnej Ligi Juniorów, tak samo jak drużynie z Kwakowa, to i im się należał po rozegranym dobrym dwumeczu. Przede wszystkim powiedział chłopakom, że ten wynik nie ma większego znaczenia, ponieważ dziś mają być zawodnikami i rozwijać się, a na wynik patrzeć, gdy wejdą w piłkę seniorską. 

Runda jesienna zakończona, a do rundy wiosennej pozostało sporo czasu. Ewidentnie widać, że wasz zespół się nie zatrzymuje, przed wami seria meczów towarzyskich z Akademią Lecha Poznań i Akademią Pogoni Szczecin, a także turniej w Jarocinie. Jakie trener przewiduje plany i cele na następną rundę?

To prawda, nie zamierzamy zdejmować nogi z gazu. Chcemy sprawdzać się na tle najlepszych drużyn, zobaczyć w jakim miejscu jesteśmy, bo wierzymy, że jesteśmy w stanie rywalizować z takimi zespołami. To z pewnością wpłynie na rozwój naszych chłopakom i może zwiększyć zainteresowanie nimi, a na obecną chwilę skupiamy się na jak najlepszym rozwoju. 

Najbliższy mecz kontrolny z Akademią Lecha Poznań, Trampkarze Starsi rozegrają już 5 grudnia w Poznaniu. W kolejnych tygodniach czeka ich sprawdzian z Akademią Pogoni Szczecin, a także turniej w Jarocinie.

Mecz z Akademią Lecha Poznań będą mogli Państwo obejrzeć na naszym Facebooku, gdzie prowadzona będzie transmisja live.