You are currently viewing Sparing Trampkarzy Starszych z Lechem Poznań!

Sparing Trampkarzy Starszych z Lechem Poznań!

W sobotę podopieczni trenera Przemysława Kujawskiego wybrali się do Poznania na mecz towarzyski przeciwko Akademii Lecha.

Od samego początku obie drużyny grały otwarty futbol, chcąc pokazać się z jak najlepszej strony. Mimo to, SALOS jako pierwszy zdobył bramkę w tym meczu, dzięki wykorzystanej sytuacji sam na sam przez Bartosza Walczak. Zdobywca pierwszej bramki kilka minut później mógł po raz drugi cieszyć się ze zdobytego gola. Do przerwy SALOS prowadził z Lechem
0-2.

Po przerwie obie drużyny wciąż grały otwarcie, ale tym razem z bramek mogli cieszyć się gospodarze. Kontaktową bramkę Lechici zdobyli po uderzeniu z rzutu wolnego, natomiast gola na remis zdobyli po widocznych błędach w bloku defensywnym. Mecz zakończył się remisem 2-2.

Za nami fajny wyjazd i możliwość zmierzenia się z topową akademią na ich nowoczesnych obiektach. Jeżeli chodzi o mecz, to może nie jesteśmy do końca zadowoleni z naszej gry, ale wpływ na to mógł mieć pojawiający się stres. Na pewno cieszy nas fakt że potrafiliśmy wyjść na dwubramkowe prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończony remisem, ale co ważniejsze był to wartościowy sparing i po meczu z trenerami Lecha stwierdziliśmy, że w przyszłości warto będzie zagrać ponownie.  – mówił po sparingu trener Kujawski