You are currently viewing TOP COACH w SALOSie Szczecin!

TOP COACH w SALOSie Szczecin!

W ramach programu ZZPN ,,Top Coach” który ma na celu wspieranie szkolenia w naszym regionie gościliśmy byłego trenera naszego Stowarzyszenia Pawła Ozgę. Obecny trener rezerw Pogoni Szczecin podzielił się z nami bogatym doświadczeniem w zakresie planowania i organizacji szkolenia w piłce 11-osobowej.

,,Bardzo się cieszę , że trenerzy , którzy swoje pierwsze sukcesy w pracy szkoleniowej zdobywali w naszym klubie wracają do nas po latach bardzo chętnie dzielą się z nami swoim doświadczeniem i wspierają nasze szkolenie. Wcześniej gościliśmy u nas Marcina Łazowskiego koordynatora Pogoni Szczecin, a teraz mieliśmy przyjemność gościć Pawła Ozgę, obecnie trenera rezerw Pogoni Szczecin. W bogatej historii naszego Stowarzyszenia wychowało się wielu piłkarzy, którzy doszli do najwyższego poziomu rozgrywkowego w Polsce. Odpowiedzialni za ich szkolenie byli obecni czołowi trenerzy z naszego województwa tj. Paweł Sikora, Adam Gołubowski, Paweł Ozga, Marcin Łazowski czy Piotr Łęczyński. Serdecznie dziękujemy trenerowi Pawłowi Ozdze za cenne uwagi, które z pewnością wpłyną na poprawę naszego szkolenia.” – Koordynator szkolenia w SL SALOS Szczecin, Mariusz Lewandowski