You are currently viewing Zimowe Granie SALOSu – zapowiedź 08.01-10.01.2021

Zimowe Granie SALOSu – zapowiedź 08.01-10.01.2021

Nowy rok zaczął się na dobre. Zawodnicy naszego Stowarzyszenia mają za sobą pierwszy tydzień treningów, to oznacza, że przed nami pierwszy weekend zimowego grania. 😊⚽️
 
Salezjanie w najbliższych trzech dniach rozegrają dwa mecze kontrolne i wezmą udział w dwóch turniejach. Podopieczni trenera Filipa Kop-Ostrowskiego z rocznika 2012 już dziś zmierzą się z rówieśnikami z Football Academy Szczecin. Granie naszych Żaków odbędzie się na obiektach przy ul. Klonowica o godzinie 18:00 😁 Następnego dnia, rocznik 2012 zaprezentuje się na turnieju Junior Cup w Policach 
 
W sobotę duet trenerski Kujawski-Bartłomiejczyk wystawią zespół Trampkarzy Starszych w meczu przeciwko juniorom drużyny ” ŻAKI ” Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy. Spotkanie te odbędzie się na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Witkiewicza o godzinie 15:00. 💪
 
W niedzielę zakończymy pierwsze zimowe granie. Tym razem swoje umiejętności i radość z gry będą mogli zaprezentować chłopcy z rocznika 2010. Orlik Starszy SALOSu Szczecin weźmie udział w turnieju Junior Cup w Policach, organizowanym przez zespół Akademia Piłki Nożnej Junior. 🏆
 
E VIVA SALOS ⚪️🔵
Nowy rok zaczął się na dobre. Zawodnicy naszego Stowarzyszenia mają za sobą pierwszy tydzień treningów, to oznacza, że przed nami pierwszy weekend zimowego grania. 😊⚽️
 
Salezjanie w najbliższych trzech dniach rozegrają dwa mecze kontrolne i wezmą udział w dwóch turniejach. Podopieczni trenera Filipa Kop-Ostrowskiego z rocznika 2012 już dziś zmierzą się z rówieśnikami z Football Academy Szczecin. Granie naszych Żaków odbędzie się na obiektach przy ul. Klonowica o godzinie 18:00 😁 Następnego dnia, rocznik 2012 zaprezentuje się na turnieju Junior Cup w Policach 
 
W sobotę duet trenerski Kujawski-Bartłomiejczyk wystawią zespół Trampkarzy Starszych w meczu przeciwko juniorom drużyny ” ŻAKI ” Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy. Spotkanie te odbędzie się na boisku ze sztuczną trawą przy ul. Witkiewicza o godzinie 15:00. 💪
 
W niedzielę zakończymy pierwsze zimowe granie. Tym razem swoje umiejętności i radość z gry będą mogli zaprezentować chłopcy z rocznika 2010. Orlik Starszy SALOSu Szczecin weźmie udział w turnieju Junior Cup w Policach, organizowanym przez zespół Akademia Piłki Nożnej Junior. 🏆
 
E VIVA SALOS ⚪️🔵