You are currently viewing Pierwszy mecz kontrolny Trampkarza C1

Pierwszy mecz kontrolny Trampkarza C1

W sobotę o godzinie 15:00 zespół Trampkarzy Starszych SALOSu Szczecin rozegrał pierwszy mecz kontrolny po przerwie świąteczno-noworocznej. Podopieczni trenerów Kujawski-Bartłomiejczyk zmierzyli się z chłopakami starszymi o rok z drużyny Żaki Szczecin Dąbie.

Pierwszy mecz towarzyski w okresie przygotowawczym nie zakończył się pozytywnym wynikiem dla naszego Stowarzyszenia, górą okazali się przeciwnicy, wygrywając 4-1. Jedyną bramkę z rzutu karnego dla SALOSu zdobył Oskar Pawlaczyk.

„Mimo, że wynik może tego nie odzwierciedlać, to jesteśmy zadowoleni z gry naszych chłopaków. Widać, że w przerwie świątecznej sami pracowali i dobrze zaprezentowali się po przerwie w pierwszym meczu” – mówił trener Kujawski

„Pierwszy sparing partner za nami. Zagraliśmy z fajnym zespołem i cieszymy się z faktu, że byliśmy w stanie z nimi mocno porywalizować.” – dodał trener Bartłomiejczyk

Już dziś o godzinie 10:30 Trampkarze Starsi SALOSu Szczecin rozegrają kolejny mecz towarzyski. Tym razem przeciwnikiem będzie FASE Szczecin, grające w tym sezonie w Centralnej Lidze Juniorów U15. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witkiewicza.