You are currently viewing Sparing Trampkarzy Starszych z FASE Szczecin!

Sparing Trampkarzy Starszych z FASE Szczecin!

W dniu wczorajszym Trampkarze Starsi SALOSu Szczecin rozegrali swój drugi mecz kontrolny w nowym roku. Tym razem przeciwnikiem rocznika 2006 byli rówieśnicy z FASE Szczecin, grający w Centralnej Lidze Juniorów U-15.

W środę o godzinie 10:30 nasi Trampkarze mierzyli się z dość mocnym rywalem, jakim było FASE Szczecin. Był to drugi sparingpartner w okresie przygotowawczym. Mecz towarzyski zakończył się zwycięstwem naszego Stowarzyszenia 1-2, a bramki dla SALOSu zdobywali Karol Maszało oraz Bartosz Walczak.

„Pierwszą połowę przespaliśmy, ale po krótkiej przerwie chłopcy potrafili sami się zmotywować i wejść na wyższy poziom w tym meczu. W drugiej połowie realizowaliśmy w większości nasze założenia, dzięki czemu zdobyliśmy dwie bramki. Teraz czeka nas analiza i wyciągnięcie pozytywnych i tych negatywnych wniosków, aby jeszcze bardziej podnieść swoje umiejętności.” – mówił trener Bartłomiejczyk

„W tym meczu przede wszystkim kulało u nas skracanie gry i nad tym będziemy musieli popracować. Musimy wyciągnąć odpowiednie wnioski i dalej ciężko się przygotowywać. Przed nami coraz bardziej wymagające tygodnie, mówi o tym już plan sparingów na najbliższy weekend, w piątek wybieramy się do Ustronia Morskiego, aby zagrać z Jaguarem Gdańsk, natomiast dzień później bierzemy udział w trójmeczu z Energetykiem Gryfino i OKS R-Football Goleniów oraz rozgrywamy sparing z Arkonią Szczecin.” – mówił trener Kujawski

Już w najbliższy piątek rocznik 2006 wybierze się na mecz kontrolny do Ustronia Morskiego, gdzie na obozie przygotowawczym przebywa drużyna Jaguar Gdańsk.