You are currently viewing Trampkarze Starsi grali z Jaguarem Gdańsk!

Trampkarze Starsi grali z Jaguarem Gdańsk!

W dniu wczorajszym Trampkarze Starsi SALOSu Szczecin wybrali się na sparing do Ustronia Morskiego, gdzie na obozie sportowym przebywają zawodnicy Jaguara Gdańsk.

Na zaproszenie z drużyny Gdańska, rocznik 2006 prowadzony przez trenerów Kujawski i Bartłomiejczyk, wybrał się do Ustronia Morskiego na kolejny mecz kontrolny z Jaguarem. Pomimo opadów śniegu, mecz się odbył zgodnie z planem.

W Ustroniu Morskim nasze Stowarzyszenie niestety przegrało z Jaguarem Gdańsk 1-2, a bramkę dla SALOSu zdobył Franciszek Stańczyk. W spotkaniach kontrolnych to nie wynik jest ważny, jak podkreślał trener Kujawski, tylko „szlifowanie” swojej formy, podnoszenie umiejętności i doskonalenie zgrania zespołu w aspekcie taktycznym.

„Cieszymy się z możliwości rozegrania sparingu z kolejnym bardzo dobrym zespołem spoza naszego regionu. Nasza gra się dziś nie układała, byliśmy wolniejsi, bardziej zdrzemnięci, co bezwzględnie wykorzystał Jaguar, strzelając nam dwie bramki i wygrywając ten mecz.” – podsumował mecz trener Kujawski

„Z tego meczu wywozimy bardzo cenne spostrzeżenia. Było dziś widać, co w naszej grze wciąż do końca poprawnie nie funkcjonuje i na czym musimy się skupić. Jesteśmy po rozmowie z drużyną i wiemy, że nasi chłopcy zdają sobie sprawę z popełnianych błędów. To pozwoli nam na dalszy rozwój każdego zawodnika pod kątem indywidualnym i zespołowym.” – dodał po meczu trener Bartłomiejczyk

Dziękujemy zespołowi z Gdańska za zaproszenie na wartościowe granie i do zobaczenia!