You are currently viewing Wyjazd do Wrocławia!

Wyjazd do Wrocławia!

Zawodnicy Naszego Stowarzyszenia nie zwalniają tempa od początku roku w przygotowaniach do rundy wiosennej. Kolejne wartościowe mecze towarzyskie trwają w najlepsze, przed zawodnikami Naszego Stowarzyszenia jeszcze dużo grania, za nim wejdziemy w sezon.

W sobotę rocznik 2006 oraz rocznika 2010 z samego rana wybierze się do Wrocławia. Trampkarze Starsi SALOSu Szczecin najpierw zmierzą się z WKS Śląsk Wrocław, a dzień później przyjdzie im zagrać z FC Wrocław Academy.

Jeżeli chodzi o zespół Orlika Starszego, to przez dwa dni czeka ich rywalizacja ze Śląskiem Wrocław, FC Wrocław Academy, a także Ślęzą Wrocław. Na początek w sobotę rozegrają mecz kontrolny z rówieśnikami ze Śląska Wrocław, a w niedzielę będą mieli okazję powalczyć w trójmeczu z FC Wrocław Academy i Ślęzą Wrocław

„Cieszymy się z możliwości takiego wyjazdu dla obydwóch roczników. Zarówno dla Trampkarzy, jak i Orlików będzie to niesamowite przeżycie, radość z gry w piłkę i co więcej, cenne granie, które w przyszłości zaprocentuje w rozwoju naszych zawodników.” –  mówił o wyjeździe trener Bartłomiejczyk