You are currently viewing Zimowe Granie SALOSu 23.01-24.01

Zimowe Granie SALOSu 23.01-24.01

Forma zawodników Naszego Stowarzyszenia wciąż jest doskonalona. Chłopcy z SALOSu zaczynają serię gier kontrolnych i turniejów na dobre, aby przed rozgrywkami ligowymi byli w jak najlepszej dyspozycji. W ten weekend czeka nas aż 8 spotkań towarzyskich i 5 turniejów towarzyskich. Zapraszamy na zapowiedź #ZimoweGranieSALOSu

Sobotnie granie będzie o wiele bardziej obfite w ilość wydarzeń sportowych z udziałem SALOSu Szczecin. Juniorzy Starsi prowadzeni przez trenera Bogdanowicza rozegrają swój pierwszy sparing, gdzie rywalem będą zawodnicy Victorii Przecław, mecz odbędzie się o godzinie 13:00. Tego samego dnia, dwie godziny wcześniej swój mecz rozegrają również Juniorzy Młodsi. Zespół trenera Gellera zmierzy się z seniorami Future Szczecin.

W dniu jutrzejszym zarówno rocznik 2006, jak i rocznik 2010 wybiorą się w podróż do Wrocławia. W sobotę naszych Trampkarzy Starszych i Orlików Starszych czekają mecze przeciwko Akademii Piłkarskiej Śląsk Wrocław. Przypominamy, że oba mecze będą transmitowane na naszym Facebooku, rocznik 2010 o godzinie 14:00, zaś rocznik 2006 o godzinie 16:00

Młodzik Starszy wraz z Młodzikiem Młodszym od sobotniego ranka będą rywalizować w turnieju towarzyskim Football Arena Cup. Starsi koledzy swoje zmagania rozpoczną o godzinie 10:00, natomiast młodsi już o godzinie 14:00. Turnieje dla obu drużyn odbędą się na obiekcie przy al. Wojska Arena, obok toru kolarskiego.

Rocznik 2011 prowadzony przez trenera Stańskie swoje zmagania w ten weekend rozpocznie z samego rana. Już o godzinie 9:00 na obiekcie tenisowej rozegrany zostanie turniej towarzyski z udziałem naszych chłopców, którzy do gry zaprosili AMF Szczecin, Arkonia Szczecin oraz Morzycko Moryń. Natomiast najmłodsi adepci futbolu z SALOSu zaprezentują swoją umiejętności podczas sobotniej rundy Deichmanna.

Kolejnego dnia, w niedzielę, czeka nas kilka kolejnych wydarzeń piłkarskich. Od rana we Wrocławiu do gry powrócą Trampkarze Starsi i Orliki Starsze. Rocznik 2006 zmierzy się z drużyną FC Wrocław Academy, zaś rocznik rocznik 2010 rozegra trójmecz z ekipami FC Wrocław Academy i Ślęzy Wrocław.

Zawodnicy Trampkarza Młodszego z rocznika 2007, tego dnia wybiorą się do Koszalina na kolejny mecz kontrolny. Tym razem na wyjeździe, podopieczni trenera Rzymskiego zagrają z miejscowym Bałtykiem.

Od samego rana zespół Młodzika Młodszego, trenera Starzyńskiego i Sawickiego zmierzą się z rówieśnikami z zespołu Żaki Szczecin Dąbie.

Nieco młodsi zawodnicy Naszego Stowarzyszenia, z rocznika 2012, prowadzeni przez trenera Kop-Ostrowskiego, także rozegrają mecz towarzyski. Przeciwnikiem naszych żaków będzie zespół Football Academy Szczecin.

Jeszcze rok młodsi zawodnicy Naszego Stowarzyszenia z rocznika 2013, w niedzielę wezmą udział w rundzie turnieju Deichmanna.

Za wszystkie drużyny trzymamy kciuki i życzymy powodzenia

E VIVA SALOS

SOBOTA (23.01):

SALOS Szczecin U19 vs Victoria Przecław (Tenisowa, 13:00)

SALOS Szczecin U17 vs Future Football Club (Tenisowa, 11:00)

Śląsk Wrocław U15 vs SALOS Szczecin U15 (Wrocław, 16:00)

SALOS Szczecin U13 – Turniej Football Arena Cup (Wojska Polskiego, 10:00)

SALOS Szczecin U12 – Turniej Football Arena Cup (Wojska Polskiego, 14:00)

Śląsk Wrocław U11 vs SALOS Szczecin U11 (Wrocław, 14:00)

SALOS Szczecin U10 vs AMF Szczecin U10, Arkonia Szczecin U10, Morzycko Moryń U10 (Tenisowa, 09:00)

SALOS Szczecin U6 – Turniej Deichmann

NIEDZIELA (24.01):

FC Wrocław Academy U15 vs SALOS Szczecin U15 (Wrocław, 09:30)

Bałtyk Koszalin U14 vs SALOS Szczecin U14 (Koszalin)

SALOS Szczecin U12 vs Żaki Szczecin Dąbie U12 (Tenisowa, 09:00)

FC Wrocław Academy U11, Ślęza Wrocław U11 vs SALOS Szczecin U11 (Wrocław, 09:00)

SALOS Szczecin U9 vs Football Academy Szczecin U9

SALOS Szczecin U8 – Turniej Deichmann