You are currently viewing Mecz towarzyski Juniorów Starszych!

Mecz towarzyski Juniorów Starszych!

W sobotę juniorzy starsi rozegrali mecz sparingowy z seniorami Victoria Przecław. 

W meczu tym wystawiliśmy dwie jedenastki grające po 45 min.  Pierwsza połowa przy padającym deszczu ze śniegiem wymagała od naszej drużyny dokładnego wykonywania zadań taktycznych określonych przez trenera. Do przerwy wynik, 3-2 dla SALOSu. 

Druga połowa zaczęła się od 20 minutowej przewagi naszych zawodników , co dało nam czwartą bramkę. Ale jak to bywa w meczach seniorów z juniorami, Ci pierwsi w ostatnim kwadransie wykorzystali swoje warunki fizyczne i doprowadzili do wyrównania wyniku meczu strzelając dwie bramki. W przekroju całych zawodów, remis 4-4 jest sprawiedliwym wynikiem tej konfrontacji. Bramki dla SALOSu strzelili: Natan CYC, Mateusz ZAMŁYŃSKI, Kacper TERMANOWSKI, Jakub LEWANDOWSKI.