You are currently viewing Podsumowanie wyjazdu Orlika Starszego do Wrocławia!

Podsumowanie wyjazdu Orlika Starszego do Wrocławia!

W dniach 23-24 stycznia drużyna Orlika Starszego SALOSu Szczecin udała się na mecze towarzyskie ze Śląskiem Wrocław i FC Wrocław Academy.

W pierwszym dniu zagraliśmy wartościowy mecz ze Śląskiem Wrocław, na obiektach AWF Wrocław, tercje po 30 minut, po 9 zawodników. Chcemy powoli wdrażać grę 9×9, aby w najbliższym czasie, przejście do kategorii młodzika było płynniejsze. Pierwsza tercja w Naszym wykonaniu była zadowalająca, natomiast do końca meczu to przeciwnik dominował na boisku. Dlatego też nie ukrywamy, że do Wrocławia pojechaliśmy po cenną lekcję, teraz czeka Nas analiza wideo i wyciągnięcie wniosków.

W drugim dniu Naszym przeciwnikiem była drużyna FC Wrocław Academy, mecze zostały rozegrane na sztucznej nawierzchni pod balonem, w systemie 9×9, cztery razy po 30 minut. SALOSiaki pokazali się z dobrej strony stwarzając wiele sytuacji strzeleckich.

Wyjazd zaliczamy do udanych, gra z wymagającymi przeciwnikami wpłynie pozytywnie na rozwój Naszych zawodników, nie tylko pod względem sportowym, ale też wychowawczym. – mówił trener Grabicki