Sparing Juniorów Starszych ze Sztormem Szczecin!

W niedzielę Juniorzy Starsi rozegrali mecz sparingowy z zespołem Sztorm Szczecin.

Pierwsza połowa w początkowej fazie to przewaga Sztormu, ale od 15 minuty nasi juniorzy przejęli inicjatywę, co zaowocowało strzeleniem 3 bramek i do przerwy zawodnicy Naszego Stowarzyszenia prowadzili 3-0.

Po przerwie szybko zdobywamy czwartego gola, po chwili oddajemy inicjatywę drużynie przeciwnej. W ten sposób, po błędach naszych obrońców, straciliśmy trzy bramki.

Po stracie bramek, nasi zawodnicy zaczęli grać zespołowo  z pełną odpowiedzialnością za wynik, zdobywając piątą bramkę.

Jedna i druga drużyna miały jeszcze po dwie okazję na zdobycie bramki, ale mecz zakończył się zwycięstwem Juniorów Starszych SALOSu 5-3.