You are currently viewing Sparingowy weekend Trampkarzy Starszych

Sparingowy weekend Trampkarzy Starszych

W miniony weekend zespół Trampkarzy Starszych SALOSu Szczecin rozegrał kolejne dwa mecze towarzyskie, w sobotę ze Stalą Szczecin oraz w niedzielę przeciwko Warcie Poznań.

W sobotę rocznik 2006 prowadzony przez duet trenerski Kujawski-Bartłomiejczyk zmierzyli się z Trampkarzami Stali Szczecin. W meczu padło multum bramek, ponieważ mecz zakończył się zwycięstwem SALOSu 7-4.

„W meczach kontrolnych wynik schodzi na dalszy plan, skupialiśmy się bardziej na realizacji pewnych zadań taktycznych oraz próbowaliśmy zawodników na różnych pozycjach, aby zapewnić im jak największy rozwój.” – mówił o meczu trener Bartłomiejczyk

W dniu wczorajszym Trampkarze Starsi SALOSu Szczecin wybrali się do Gorzowa Wielkopolskiego, aby w ramach przygotowań do rundy wiosennej w meczu kontrolnym zmierzyć się z rówieśnikami Warty Poznań.

W tym meczu największym przeciwnikiem zarówno dla gospodarzy, jak i gości były warunki atmosferyczne, a w szczególności mocny wiatr. Pomimo tego, obie drużyny weszły na najwyższy poziom swoich umiejętności, dając z siebie wszystko przez pełne 90 minut. Pierwsza połowa wyraźnie należała do zawodników Warty, ale w drugiej połowie proporcje te się zmieniły i przeważać zaczęli gracze Naszego Stowarzyszenia. W związku z przebiegiem takiego spotkania, wynik 3-3 jest jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem meczu kontrolnego.