You are currently viewing Juniorzy Młodsi na turnieju Hary Cup w Łodzi!

Juniorzy Młodsi na turnieju Hary Cup w Łodzi!

Od piątku do niedzieli Juniorzy Młodsi trenera Adriana Gellera przebywali w Łodzi na turnieju towarzyskim Hary Cup 2021!

Rozgrywki grupowe zawodnicy Naszego Stowarzyszenia rozpoczęli w piątek w starciu z Varsovią Warszawa. W pierwszym meczu grupowym SALOS zwyciężył po bramce Dominika Mazurkiewicza. Już w sobotę  na naszych Juniorów Młodszych czekały kolejne trzy mecze grupowe.

Drugi dzień turnieju podopieczni trenera Gellera zaczęli od pojedynku z Olimpia Warszawa, z którego również wyszli zwycięsko 2:0 po bramce samobójczej i trafieniu Ignacego Kwiatkowskiego. Kolejny mecz to rywalizacja z Koziołkiem Poznań i dzięki trafieniom Marcela Lisa i Macieja Ciszewskiego, SALOS mógł dopisać sobie kolejne 3 punkty. W ostatnim, sobotnim meczu mierzyliśmy się z Marymont Warszawa. Ten mecz także okazał się dla nasz szczęśliwy mimo remisu, gdy po trafieniu Lisa, SALOS zagwarantował sobie następne zwycięstwo.

Niedziela to czas ostatniego pojedynku w grupie i spotkań w fazie pucharowej. W fazie grupowej Juniorzy Młodsi SALOSu Szczecin mieli przed sobą jeszcze rywalizację z UKS SMS Łodź. W tym meczu padł bramkowy remis 1-1 po zdobyczy Dominika Mazurkiewicza, dzięki czemu zespół trenera Gellera zagwarantował sobie półfinały. W spotkaniu o finał SALOS walczył z kolejnym zespołem z Łodzi, z Widzewem. Dzięki kolejnemu trafieniu Mazurkiewicza, SALOS zawitał do wielkiego finału.

W finałowym meczu turnieju Hary Cup, Juniorzy Młodsi SALOSu Szczecin stanęli o zwycięstwo z Milan Club Polonia. W regulaminowym czasie gry padł remis 1-1 i o zwycięstwie w turnieju musiały zadecydować rzuty karne. Po serii jedenastek to chłopcy Naszego Stowarzyszenia okazali się górą, zwyciężając w całym turnieju.