You are currently viewing Sparingowa seria rocznika 2006!

Sparingowa seria rocznika 2006!

W ostatnim czasie Trampkarze Starsi SALOSu Szczecin mieli napięty harmonogram gier kontrolnych. Od ubiegłego piątku podopieczni duetu Kujawski-Bartłomiejczyk rozegrali cztery spotkania towarzyskie.

Seria gier rozpoczęła się w piątek od starcia z rywalem zza miedzy, Arkonią Szczecin. W tym meczu zagrali chłopcy, którzy nie pojechali na weekend do Warszawy. W pierwszym sparingu minionego weekendu padł remis 3-3.

Od soboty rocznik 2006 przebywał w Warszawie, gdzie czekało ich spotkanie z Polonią Warszawa. Pomimo straconej bramki, zespół Trampkarzy Starszych poprzez ciężką realizację swoich zadań zdołał wyjść na prowadzenie i zwyciężyć w tym meczu 2-1 po bramkach Bartosza Walczaka. Następnego dnia, w niedzielę, wyjazd zakończyli drugim meczem. Tym razem w Pruszkowie zmierzyli się z miejscowym Zniczem. To spotkanie ewidentnie nie wyszło trampkarzom Naszego Stowarzyszenia, przegrywając mecz 4-0.

„Wiemy gdzie i jakie błędy popełniliśmy w tym meczu, dziś byliśmy jedynie swoim cieniem na boisku. Z takiego grania, zarówno z Polonią, jak i ze Zniczem musimy wyciągać cenne wnioski i stopniowo iść do przodu.” – mówił po meczu ze Zniczem, trener Bartłomiejczyk

Po powrocie z Warszawy, rocznik 2006 odbył dwie jednostki treningowe, w poniedziałek oraz we wtorek, aby już w środę rozegrać kolejny sparing. W dniu wczorajszym Trampkarze Starsi zmierzyli się z rówieśnikami z Pogoni Szczecin. Mecz odbył się na nowym obiekcie Portowców, pod balonem. W tym spotkaniu górą okazali się gospodarze strzelając SALOSowi, aż cztery bramki, a jedyne, honorowe trafienie zdobył kapitan zespołu Marcin Słojkowski.

Dziękujemy za grę wszystkich czterem zespołom i do zobaczenia!