You are currently viewing Grad bramek w meczu Juniorów Starszych!

Grad bramek w meczu Juniorów Starszych!

W niedzielę zespół Juniorów Starszych SALOSu Szczecin podejmował na własnym obiekcie zespół Arkonii Szczecin. Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 4:4. Mecz zdecydowanie nie należał do najlepszych w naszym wykonaniu, zbyt duża liczba błędów w łatwych sytuacjach i proste błędy w defensywie sprawiały że to przeciwnik kontrolował grę.

Druga połowa w naszym wykonaniu była już lepsza, ale zbyt liczna liczba popełnionych błędów w defensywie sprawiły, że w krótkim odstępie czasu przeciwnik zdobył dwie bramki i wyszedł na prowadzenie 4:1. Nasi zawodnicy pokazali olbrzymi charakter, gdzie w przeciągu 25minut doprowadzili do remisu 4:4. W ostatniej akcji meczu mieli jeszcze piłkę meczową, w tej sytuacji ewidentnie zabrakło spokoju i chłodnej głowy.

Trenerzy Bogdanowicz-Drozdowski : Mimo że nie było to najlepsze widowisko z naszej strony, gdzie popełniliśmy zbyt dużą ilość prostych błędów w ataku i obronie, należy docenić wynik. Jest to wielka sztuka ze stanu 4:1, doprowadzić do wyniku 4:4. Chłopcy zostawili kawał serca na boisko i to trzeba docenić.