You are currently viewing Niedzielne mecze Trampkarzy Starszych!

Niedzielne mecze Trampkarzy Starszych!

W ubiegły weekend chłopcy z rocznika 2006 rozegrali dwa mecze. Pierwszy zespół w ramach Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Starszych zmierzył się z FASE Szczecin, natomiast drugi zespół rywalizował w Okręgowej Lidze Juniorów Młodszych z Falą Międzyzdroje.

Niedzielne spotkanie z FASE Szczecin zakończyło się naszym zwycięstwem 5:3. Zespół prowadzany przed duet trenerski Bartłomiejczyk-Kujawski odniósł pierwsze zwycięstwo po przerwie w rozgrywkach.

Spotkanie obfitowało we wiele ciekawych akcji oraz sytuacji bramkowych. Pierwszej połowy nasz zespół nie może zaliczyć do udanych , graliśmy bardzo ospale oraz popełnialiśmy proste błędy w defensywie. Zbyt wolne rozgrywanie piłki oraz brak ruchu bez piłki, sprawiał wrażenie, że zawodnicy są daleko od swojej optymalnej dyspozycji. W przerwie trenerzy przekazali czego oczekują od zawodników oraz przypomnieli, że przerwę w rozgrywkach mają już za sobą. Zdecydowanie lepsza w naszym wykonaniu była druga połowa. Zespół odpowiednio zareagował na uwagi trenerów, a nasza gra, dała wiele powodów do zadowolenia. Zawodnicy realizowali założenia, byli aktywni bez piłki i zdecydowanie lepiej się przy niej utrzymywali.

Kolejne spotkanie w ramach ligi Okręgowej B1 Juniora Młodszego rozegrali nas zawodnicy z rocznika 2006

Mimo prowadzenia 3:0 oraz grą w przewadze jednego zawodnika od 35 minuty meczu nasi zawodnicy musieli uznać wyższość przeciwnika, który pokazał niesamowity charakter i swoją ambicją zdołał rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść. Bolesna lekcja dla naszych chłopców, która mamy nadzieje , że zaprocentuje w przyszłości.

Warto zaznaczyć, że dla większości zawodników był to pierwszy mecz w kategorii Juniora Młodszego, oraz pierwsze spotkanie ze starszym, silniejszym przeciwnikiem.