You are currently viewing Sobotnie zmagania ligowe Trampkarzy Starszych!

Sobotnie zmagania ligowe Trampkarzy Starszych!

W ubiegłą sobotę, zawodnicy z rocznika 2006, prowadzeni przez duet trenerski Kujawski-Bartłomiejczyk, rozegrali spotkania ligowe. Część chłopców zagrała w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Starszych przeciwko AMF-Czarni Szczecin, druga część zagrała w Okręgowej Lidze Juniorów Młodszych z Żakami-Kasta Szczecin, a dodatkowo kilku chłopaków miało udział w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Młodszych, w meczu przeciwko FASE Szczecin.

Drugi zespół rocznika 2006 rozegrał kolejne spotkanie ligowe przeciwko AMF-Czarni Szczecin. Pomimo dość wyrównanego meczu i boju toczącego się w środku boiska, ostatecznie górą okazali się przeciwnicy, wygrywając 2-1. SALOS jako pierwszy wyszedł na prowadzenie w tym meczu po długim podaniu Pawła Leśkiewicza, do Kamila Siąkajło, który pewnym uderzeniem, otworzył wynik spotkania. Niestety tuż przed przerwą, zawodnicy Naszego Stowarzyszenia po rzucie wolnym stracili bramkę. W drugiej połowie tuż przed końcem meczu ponownie zabrakło szczęścia, gdyż gospodarze tego meczu zdobywając bramkę w ostatniej minucie, przypieczętują sobie trzy punkty.

AMF-Czarni Szczecin 2-1 SALOS II Szczecin

Nieco później pierwszy zespół rocznika 2006 rozegrał swoje spotkanie w Okręgowej Lidze Juniorów Młodszych przeciwko Żaki-Kasta Szczecin. Zawodnicy SALOSu od samego początku byli bardzo zmotywowani, aby odegrać się za poprzednia porażkę. Ostatecznie zespół prowadzony przez duet trenerski zwyciężył 5-0, po bardzo dobrym spotkaniu przeciwko wymagającemu przeciwnikowi ze starszymi zawodnikami w składzie.

Cieszy nas bardzo fakt zagrania na zero z tyłu i zdobycia, aż pięciu bramek przeciwko starszym. To pokazuje, że Ci chłopcy są w naprawdę dobrej dyspozycji. – mówił trener Kujawski.

SALOS I Szczecin 5:0 Żaki-Kasta Szczecin