You are currently viewing [2010] Rozgrywki Deichmann’a naszych Orlików

[2010] Rozgrywki Deichmann’a naszych Orlików

W niedzielny poranek, drużyna Orlika Starszego wystąpiła w rozgrywkach Deichmann Cup. Zawodnicy podzieleni na cztery zespoły, reprezentowali barwy: Argentyny, Brazylii, Chile i Ekwadoru.
 
Trener Przemysław Grabicki: „Podsumowując dzisiejszy dzień, uważam że był bardzo udany oraz zadowalające były występy Naszych zawodników. SALOSiaki zagrali brawurowo, odważnie z determinacją, ale jednocześnie zgodnie ze wszystkimi zasadami fair play. W czasie przerw między meczami, Nasi chłopcy aktywnie spędzili czas na wspólnej zabawie wykorzystując plac zabaw czy „siłownię pod chmurką”.
 
Za tydzień kolejna dawka emocji i występy rocznika 2010 w Deichmann Cup. Współzawodnictwo, zabawa, integracja, dobre relacje wpłyną na rozwój Naszych zawodników. Brawo SALOS Szczecin.