[2007]: Niedzielne starcie z FASE Szczecin.

W niedziele o godzinie 17 na boisko przy ulicy Pomarańczowej wybiegli nasi trampkarze młodsi. Rywalem zespół Fase Szczecin. Pierwsza połowa wyrównana. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje do zdobycia gola. Do przerwy 1:1. Bramkę dla nas zdobywa Kacper Michałeczko. Po przerwie niestety wyszedł zupełnie inny zespół SALOSu Szczecin. Przegrana 4:1 odzwierciedla przewagę Fase w drugiej części spotkania.

Trener Sebastian Rzymski: „W I połowie  mecz był wyrównany. O drugiej połowie najlepiej jak wszyscy zapomnimy. Nie funkcjonowało po prostu nic. Dzisiaj wygrał zespół lepszy, ale nie składamy broni, wyciągamy wnioski i w następnych meczach będziemy silniejsi. Wierzę w moich chłopaków i wiem , że stać ich na dużo więcej. SALOS!!!

Jesteśmy przekonani, że takie mecze zmotywują Naszych zawodników do jeszcze cięższej pracy.