You are currently viewing [2010] #PierwszaPiłka Orlika Starszego!

[2010] #PierwszaPiłka Orlika Starszego!

Orlik starszy rocznik 2010 w niedzielne południe rozegrał Pierwszą Piłkę. Gospodarzem turnieju był zespół AMF Czarni Szczecin.

Trener Przemysław Grabicki: „SALOSiaki z 2010 podzieleni na dwa zespoły rozegrali emocjonujące spotkania. Mimo zmęczenia porannymi grami w turnieju Deichmann Cup, nie zabrakło zaangażowania i chęci gry. Odważne, kreatywne decyzje Naszych zawodników otwierały drogę do bramki, lecz zabrakło w tym dniu skuteczności. Wiele akcji pod bramką przeciwnika i podjęte ryzyko oraz ofensywny styl gry, przynosi satysfakcję naszym zawodnikom. Brawo Salos!!! „

Współzawodnictwo pozytywnie wpływa na rozwój Naszych wychowanków, mimo weekendowego maratonu piłkarskiego i wielu spotkań, nie mogliśmy narzekać na brak emocji.