You are currently viewing [2006 II] Mecz na szczycie Trampkarzy Starszych!

[2006 II] Mecz na szczycie Trampkarzy Starszych!

Trampkarze Starsi SALOSu Szczecin w minioną sobotę rozgrywali mecz na szczycie w Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Starszych przeciwko liderowi – Żaki Szczecin. Spotkanie od samego początku nabrało szybkiego tempa i było widać, że obie strony mają tylko jeden cel – zwycięstwo. Szczęście tym razem było po stronie gości, którzy ostatecznie zwyciężyli 4-2, a bramki dla Naszego Stowarzyszenia zdobywali Oskar Pawlaczyk oraz Oskar Andruszczak

Trener Bartosz Bartłomiejczyk: W dzisiejszym meczu popełniliśmy kilka prostych błędów, które wykorzystała drużyna gości, strzelając nam cztery bramki. Zabrakło nam również dobrej skuteczności pod bramką, a wypracowaliśmy sobie kilka ciekawych okazji na strzelenie goli. Z takiego meczu musimy wyciągać jak najwięcej wniosków. Taki jest futbol. Raz się wygrywa, raz się przegrywa. Żyjemy dalej i wciąż będziemy ciężko trenować.

Jesteśmy pewni że nie tylko zwycięstwa, ale również porażki będą bodźcem motywacyjnym do dalszej pracy i nauką dla naszych zawodników.