You are currently viewing [2007] Mecz Trampkarzy Młodszych z Kotwicą Kołobrzeg

[2007] Mecz Trampkarzy Młodszych z Kotwicą Kołobrzeg

W miniony piątek w Kołobrzegu, kolejkę swoją rozegrali Trampkarze Starsi SALOSu Szczecin. Chłopakom bardzo zależało na zwycięstwie, gdyż był to ostatni mecz pod wodzą ich trenera.  Podopieczni  trenera Rzymskiego po dobrej i ambitnej grze wygrali 5-2. Bramki dla SALOSu zdobyli: Szymański – 3, Biedruna, Maciejewski.

Trener Sebastian Rzymski: „Bardzo się cieszę ze zwycięstwa. Mimo tego, że do przerwy przegrywaliśmy, ani przez moment nie przestałem wierzyć w chłopaków, a co najważniejsze oni sami nie przestali wierzyć w siebie. Zagraliśmy super zawody. Od początku do końca dominowaliśmy na boisku pod każdym kątem. Widać było zaangażowanie i wolę odniesienia zwycięstwa. Cieszę się, że rozstajemy się w myśl przysłowia ,, Jesteś taki jak twój ostatni mecz”. To zwycięstwo było ukoronowaniem naszej wspólnej, ponad 3 letniej współpracy.  Chciałem podziękować chłopakom za te wszystkie chwile oraz Pani Kierownik za pilnowanie wszystkich spraw organizacyjnych. Pod tym kątem byliśmy wzorem do naśladowania. Na koniec chciałem podziękować całemu Stowarzyszeniu SALOS Szczecin, za 13 lat współpracy, wszystkim, którzy przyczynili się do mojego rozwoju i wszystkim, których spotkałem na swojej drodze. DZIĘKUJĘ, FAJNIE BYŁO!”

Trenerowi Sebastianowi Rzymskiego życzymy wszystkiego dobrego w dalszej pracy trenera, dziękujemy za wiele lat poświęconych dla działalności Stowarzyszenia, szkolenia sportowo-wychowawczego multum zawodników i mówimy do zobaczenia Trenerze!