You are currently viewing [JM II] Starcie w drugiej kolejce z Błękitnymi Stargard!

[JM II] Starcie w drugiej kolejce z Błękitnymi Stargard!

W dniu wczorajszym, drugi zespół Juniorów Młodszych, Naszego Stowarzyszenia, rozegrał drugą kolejkę WLJM przeciwko pierwszemu zespołowi Błękitnych Stargard. Na przerwę SALOS schodził przegrywając 3-2 po bramkach Marcela Sieczkarz i Kacpra Michałeczko. Po przerwie byliśmy blisko wyrównania, ale niestety nie zdołaliśmy wykorzystać rzutu karnego czy też dobić piłki na pustą bramkę. Ostatecznie gospodarze tego spotkania zwyciężyli 7-2.

Trener Bartosz Bartłomiejczyk: Spotkanie konsekwencji, koncentracji i spokoju. Przez cały mecz staraliśmy się grać średnim pressingiem co mogę powiedzieć otwarcie sprawdzało się dobrze. Chłopcy realizowali jak najlepiej potrafili nasze założenia. Tak naprawdę o straconych bramkach, szczególnie w pierwszej połowie, zadecydowało chwilowe zdrzemnienie się. Na pewno na wielką pochwałę zasługuje nasza postawa pod koniec pierwszej połowy i na początku drugiej. Ktoś może powiedzieć, strzelili byście karnego lub wykorzystali sytuację na pustą bramkę to wynik mógłby być inny. Osobiście nie lubię takiego rozumowania, ponieważ mecz trwa 90 minut a nie ten ułamek sytuacji. Nie rozmyślam nad tym kompletnie. Teraz musimy przeanalizować naszą grę i stracone bramki, wyciągnąć jak najszybciej wnioski i myśleć już o środowym meczu z Bałtykiem Koszalin.