You are currently viewing Ostatni dzień obozu zespołów Trampkarzy 2007/2008 [Zdjęcia]

Ostatni dzień obozu zespołów Trampkarzy 2007/2008 [Zdjęcia]

W dniu wczorajszym zakończył się letni obóz sportowy w Słubicach, w którym uczestniczyli Trampkarze Naszego Stowarzyszenia z roczników 2007 i 2008. 

Przez ostatnie dni w Słubicach, Nasi zawodnicy oprócz treningów piłkarskich, mogli wziąć udział w innych wydarzeniach takich jak: Obozowe Igrzyska Olimpijskie, Turniej Tenisa Stołowego, Nauka gry w golfa, Testach motorycznych do Narodowej Bazy Talentów, ponadto czekało na nich ognisko, a także zgodnie z tradycją SALOSu, Msza Święta. 

Treningi piłkarskie
Treningi odbywały się w trzech grupach: SALOS Szczecin 2007 , SALOS Szczecin 2008 I oraz SALOS Szczecin 2008 II. Wszystkie zajęcia miały miejsce na Obiektach Sportowych Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, na pełnowymiarowym boisku trawiastym (płyta główna),pełnowymiarowym boisku ze sztuczną nawierzchnią i dwóch boiskach trawiastych o mniejszych rozmiarach. Podczas jednostek treningowych realizowane były treści w następujących obszarach: Obszar techniczno–taktyczny, Obszar motoryczny, Obszar wiedzy, a także Obszar mentalny.

Nauka gry w golfa
Uczestnicy obozu, podzieleni na grupy, mogli uczestniczyć w lekcji nauki gry w golfa z instruktorem. Podczas lekcji poznali zasady gry, uczyli się techniki uderzeń i rywalizowali w grze. Zajęcia odbywały się na terenie pola golfowego Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Obozowe Igrzyska Olimpijskie
Uczestnicy zostali podzieleni zostali na grupy , które rywalizowały w konkurencjach lekkoatletycznych, takich jak: bieg na 100m ,200m ,400m ;sztafety 4x100m , 4x400m, rzut piłeczką na odległość, bieg przez płotki, skok w dal. Za osiągane rezultaty zespoły otrzymywały punkty. Trzy zespoły z największą liczbą punktów otrzymały nagrody.

Zdjęcia z wręczenia nagród za konkursy

Testy motoryczne do Narodowej Bazy Talentów, testy sprawności ogólnej, testy umiejętności piłkarskich
Podczas obozu zostały przeprowadzone testy motoryczne (bieg na 30m ,60m.600m, skok w dal z miejsca, zwis na drążku, bieg po slalomie)

Ognisko

Turniej tenisa stołowego

Msza Święta