You are currently viewing [JM II] Pechowa inauguracja ciąg dalszy

[JM II] Pechowa inauguracja ciąg dalszy

W niedzielę, drugi zespół Juniorów Młodszych, Naszego Stowarzyszenia, rozegrał czwartą kolejkę WLJM przeciwko Gavii Choszczno. Mecz nie ułożył się pomyślnie dla Naszego zespołu, otóż Gavia Choszczno zwyciężyła w tym meczu 7-0. 

Po czterech kolejkach nowego sezonu, podopieczni trenera Bartłomiejczyka nie zdołali zdobyć jeszcze ani jednego punktu. Cały klub czeka wciąż na przełamanie Naszych chłopaków. W najbliższą sobotę czeka ich mecz, z będącym liderami, pierwszym zespołem Żaków Szczecin.

Trener Bartosz Bartłomiejczyk: „Mamy za sobą bardzo ciężki okres, teraz bardzo ważna jest dalsza integracja w zespole. Wszyscy razem w tym tkwimy, razem trenujemy, razem pracujemy, razem gramy, przegrywamy czy wygrywamy. Bardzo ważne jest to, aby odpowiednio zadbać o siłę zespołu i panującą tam atmosferę. W dzisiejszym meczu do niemalże przerwy mecz był bardzo wyrównany, stworzyliśmy sobie sytuację bramkowe, których także nie brakowało pozytywnych momentów. Rzecz w tym, że dziś popełniliśmy kolosalne błędy, które de facto zaważyły o zwycięstwie Gavii. Musimy nauczyć się wyciągać wnioski z własnych błędów i zacząć w końcu je eliminować, a także szukać pozytywnych i optymistycznych fragmentów w naszej grze.”