You are currently viewing Pierwsze Turnieje w ramach projektu „Sportowe Wakacje+”

Pierwsze Turnieje w ramach projektu „Sportowe Wakacje+”

Sportowe Wakacje+. ,,Wychowanie przez Sport.” Ogólnodostępne imprezy sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych


🏆 🇵🇱⚽ 🎖️Sportowe Wakacje + Turnieje na pożegnanie wakacji
📅 29.08 10:00-14:00 zespoły 2007-2008
📅 29.08 14:00-18:00 zespoły 2003-2006
🏟 Stadion SL Salos Szczecin ul. Tenisowa 38


✔️W niedzielę odbyły się pierwsze turnieje w ramach projektu Sportowe Wakacje+ ,,Wychowanie przez Sport.” Ogólnodostępne imprezy sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych.


Pogoda jak przystało na zakończenie wakacji nie rozpieszczała. Mimo padającego deszczu rozegraliśmy dwa turnieje Od godziny 10:00 jako pierwsi do rywalizacji sportowej przystąpili zawodnicy urodzeni w latach 2007-2008.Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Podczas turnieju odbył się konkurs żonglerki, oraz konkurs celności strzału do bramki na które zawieszona była mata. Na podsumowaniu turnieju zespoły, oraz zawodnicy otrzymali nagrody za osiągnięte wyniki w turnieju oraz konkursach indywidualnych. Po zakończonym turnieju, uczestnicy otrzymali posiłek.


W drugim turnieju na pożegnanie wakacji wzięli udział chłopcy urodzeni w latach 2006-2003.Nieustannnie padający deszcz nie przestraszył uczestników turnieju, którzy mieli okazje do zaprezentowania swoich umiejętności gry w piłkę nożną, uczenia się emocji związanych z rywalizacją oraz rozwoju swoich sportowych pasji. W trakcie turnieju odbył się konkurs celności strzału do bramki. Po zakończeniu turnieju uczestnicy otrzymali nagrody oraz posiłek.

Turnieje zostały organizowane dzięki wsparciu i dotacji Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach projektu Sportowe Wakacje+ ,,Wychowanie przez Sport.” Ogólnodostępne imprezy sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych Dofinansowanie projektu w kwocie – 34 000 zł, całkowita wartość – 38 600 zł