You are currently viewing [2010] Szczęśliwy wypad do Stargardu

[2010] Szczęśliwy wypad do Stargardu

Młodzik młodszy 2010🔵⚪

🏆 Mecz ligowy Wojewódzka Liga Młodzika Młodszego D2
📅 01. 09. 2021 r.
🏟 Stadion Błękitnych Stargard ul. Ceglana
🆚 Błękitni Stargard

Druga kolejka młodzika młodszego rozegrana z Błękitnymi Stargard zakończyła się zwycięstwem „SALOSiaków” 4:0. Bramki dla Naszego stowarzyszenia zdobyli Bartosz Ubych, Ignacy Dyba , Rafael Strawa Da Silva 

Przemysław Grabicki: „Pierwsza połowa to przewaga SALOSu Szczecin, gra toczyła się przede wszystkim pod bramką przeciwnika, wiele akcji i brak celnych strzałów, dał bezbramkowy remis po 30 minutach. Druga połowa to przede wszystkim dominacja gry w bocznych sektorach i lepsza dyspozycja strzelecka Naszych zawodników. Zasłużone zwycięstwo SALOSu Szczecin. Brawo SALOS Szczecin”