🏆 Wojewódzka Liga Juniorów Młodszych
📅 29.08
🏟 Szczecin, ul. Tenisowa
🆚 Żaki 2005 Szczecin

✔️W minioną sobotę, drugi zespół Juniorów Młodszych, trenera Bartłomiejczyka, rozegrał 5 kolejkę WLJM z ŻAKAMI 2005 Szczecin. Spotkanie zwyciężyli goście, wygrywając Naszym Stowarzyszeniem 0:8.

🗣Trener Bartosz Bartłomiejczyk: Za nami bardzo ciężki początek sezonu. Chcąc, nie chcąc, w pierwszych pięciu meczach zmierzyliśmy się z czołówką naszej ligi, którzy zajmują lokaty 1-5. Po takich momentach można poznać prawdziwych mężczyzn, którzy przyjmą to na siebie, ale wciąż będą ciężko pracować. Nie ukrywam, że serce boli mnie również, ale jesteśmy jedną drużyną i razem w tym tkwimy. Pierwsza połowa znów była w dobrym wykonaniu i ponownie coś wydarzyło się po przerwie, musimy jak najszybciej dowiedzieć się co jest powodem naszej słabszej dyspozycji w drugich odsłonach. Bynajmniej zaciskamy zęby i dużo grania jeszcze przed nami 💪