You are currently viewing Pożegnaliśmy Wakacje !!!! – ,,Sportowe Wakacje +”

Pożegnaliśmy Wakacje !!!! – ,,Sportowe Wakacje +”

Najmłodsi uczestnicy   w ramach projektu Sportowe Wakacje+ ,,Wychowanie przez Sport.”  pożegnali wakacje.

Pierwszego dnia (18.09.2021) uczestnikami byli najmłodsi zawodnicy i zawodniczki ze wszystkich turniejów na pożegnanie wakacji  urodzeni w latach 2013-2017

W następnym dniu  turnieju  (19.09.2021) wzięli udział zawodnicy i zawodniczki  urodzeni w latach 2010-2012

Podczas turniejów nie najważniejsza była klasyfikacja drużyn dlatego uczestnicy w pozytywnej atmosferze poprawiali swoje umiejętności gry w piłkę nożną oraz  bez presji uczyli się emocji związanych z rywalizacją.

Najważniejsza była integracja i dobra zabawa a turnieje były super okazją by wspólnie pograć w piłkę nożną i przyjemnie razem spędzić czas.

Odbył się także konkurs żonglerki, oraz  konkurs celności strzału do bramki na które zawieszona była mata. Na podsumowaniu turnieju zawodnicy otrzymali nagrody za  zaangażowanie  podczas  turnieju oraz konkursach . Po zakończonym turnieju wszyscy otrzymali napoje oraz słodkie upominki.

 

Turnieje zostały  organizowane dzięki wsparciu i dotacji Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach projektu Sportowe Wakacje+ ,,Wychowanie przez Sport.” Ogólnodostępne imprezy sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych Dofinansowanie projektu w kwocie – 34 000 zł, całkowita wartość – 38 600 zł